UAH
Апарат - дисталізатор молярів leone fast back (a1760-91) в Дніпро від інтернет-магазина Ortho Liberty | Купити Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91) Дніпро (Україна) | Ortho Liberty : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 32
Ortho Liberty
+38 (067) 367-12-69
Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91)
  • Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91)
  • Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91)
  • Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91)

Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91)

Код:A1760-91
В наявності
Ціна:
2665 грн
Бренд:Leone
Країна виробник:Італія
Оплата:
Доставка:
Опис

FAST BACK - апарат для швидкої дисталізації молярів

Fast Back - новітній прилад який був розроблений ґрунтуючись на принципах докладання сили до молярів під дією Ni - Ti пружини Memoria, яка підтримує постійне зусилля (кожен набір містить дві пружини з різними зусиллями 200g та 300g для різних ортододонтичних додатків).

Для досягнення результату, при якому здійснюється точний контроль руху зуба та забезпечується максимальний комфорт для пацієнта, плечі дисталізатора розміщуються в маленькій трубці (1.1 мм діаметром), яка припаяна до піднебінної сторони кілець на дисталізійних молярах.

Пружина Memoria, що відкривається, прикріплена до плеча і створює силу, необхідну для руху зуба в заданому напрямку, встановлений плечем, що ковзає всередині трубки.

Піднебінна балка НАНЦ, яка також сполучає передні компоненти гвинта, гарантує стабільність передньої області та дає опорний базис для переміщення. Цей дизайн дозволяє дисталізатору Fast Back здійснювати безперервний тиск із заданою силою (два типи пружин 200g та 300g на вибір). Напрямок дії пружини визначено плечем та не потребує втручання пацієнта у процесі лікування.

Fast Back також має обмежуюче самоблокування, яке дозволяє повністю запрограмувати та суттєво збільшити безпеку процесу лікування.

Fast Back не заважає початку вестибулярного лікування та дозволяє використовувати брекет техніку не чекаючи закінчення дисталізації

 

Характеристики:
Бренд:Leone
Виробник:Leone
Країна виробник:Італія
Інформація актуальна: 28.11.2023

Детальніше

Неймовірна ціна на Апарат - дисталізатор молярів Leone FAST BACK (A1760-91) в Дніпро (Україна) від компанії Ortho Liberty.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet