UAH
Кістковий скребок safescraper twist meta в Дніпро від інтернет-магазина Ortho Liberty | Купити Кістковий скребок Safescraper Twist Meta Дніпро (Україна) | Ortho Liberty : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 32
Ortho Liberty
+38 (067) 367-12-69
Кістковий скребок Safescraper Twist Meta
  • Кістковий скребок Safescraper Twist Meta
  • Кістковий скребок Safescraper Twist Meta

Кістковий скребок Safescraper Twist Meta

Немає в наявності
Ціна:
2255 грн
Бренд:Meta
Країна виробник:Італія
Оплата:
Доставка:
Опис

Одноразовий кістковий скребок Safescraper Twist від виробника Meta (CGMSpA, Італія) інструмент, який дозволяє здійснювати миттєвий, мінімально травматичний паркан кістки з різних ділянок ротової порожнини і перенесення її в приймальний ділянку.

Запатентована форма лез - скребків закругленою форми дозволяє максимально зберегти життєздатність частинок кортикальної кістки.

Отримана аутокость змішується з кров'ю і переноситься в зону пересадки, або недовгий час зберігається в захищеному від мікроорганізмів місці.

Так само конструкція скребка дозволяє отримувати структуру відскрібатися частинок з найбільш збільшеної можливістю активності клітин за рахунок закрученої форми, при цьому заповнення порожнини можна виконати набагато меншою кількістю за рахунок форми частинок (0.3см³ чистого обсягу кісткової тканини заповнює порожнину обсягом 1см³)

 

 

 

Характеристики:
Бренд:Meta
Країна виробник:Італія
Інформація актуальна: 28.11.2023

Детальніше

Неймовірна ціна на Кістковий скребок Safescraper Twist Meta в Дніпро (Україна) від компанії Ortho Liberty.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet